h
Kancelaria Adwokacka Szczecin

Kancelaria Adwokacka
adw. Monika Osińska-Majchrzak LL.M.
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 20/4
70-462 Szczecin

Szybki Kontakt

tel. +48 605-08-59-13
E-mail: kancelaria@adwokat-osinska.pl

Otwarte / Poniedziałek – Piątek / 09:00 – 16:00

Adwokat Szczecin +48605085913

Image Alt

adw. Monika Osińska-Majchrzak LL.M.

ul. M. J. Piłsudskiego 20/4, 70-462 Szczecin

tel. +48 605-08-59-13
E-mail: kancelaria@adwokat-osinska.pl

Adwokat Monika Osińska-Majchrzak, członek Szczecińskiej Izby Adwokackiej jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz prawa niemieckiego na Europejskim Uniwersytecie Viadrina we Frankfurcie nad Odrą. Na ww. uczelni uzyskała tytuły:

LL.B. (German and Polish Law) – Bachelor of German nad Polish Law oraz
LL.M. (German and Polish Law) – Master of German nad Polish Law.

 

Istotne jest również to, iż adwokat Monika Osińska-Majchrzak jako jedna z nielicznych, poza ukończonymi polsko – niemiecki studiami prawniczymi – ponad 20 lat przebywała w Niemczech, dzięki temu bardzo dobrze jest jej znana kultura i zwyczaj tam panujący.

Ponadto od 2006 r. wpisana jest na listę tłumaczy przysięgłych przy Sądzie Krajowym w Neubrandenburgii w Niemczech. Powyższe kwalifikacje zawodowe, jak również zdobyte doświadczenie w renomowanych polskich jak i niemieckich kancelariach pozwala na swobodne poruszanie się w transgranicznych projektach i sprawach prawa polskiego oraz niemieckiego umożliwiając obsługę prawną naszych Klientów na najwyższym poziomie nie tylko na rodzimym rynku, ale również i za granicą.

f

Przykładowe opinie naszych Klientów

"Jak wielu naszych rodaków byłem zmuszony wyjechać do pracy za granicę. Padło na Niemcy. Niestety nieuczciwy pracodawca wplątał mnie w kłopoty, z którymi nie byłem wstanie poradzić sobie bez pomocy adwokata. Pani Monika spisała się świetnie - wielki plus za znajomość języka niemieckiego. Polecam wszystkim pracującym u zachodnich sąsiadów :)"
Krzysztof Tobiasz

Przykładowe opinie naszych Klientów

"Dziękuje za pomoc, fachowo i miło."
Patryk Piętka

Przykładowe opinie naszych Klientów

"Dzięki kompetentnej pomocy Pani Adwokat, udało się uzyskać bardzo ważne i potrzebne mi dokumenty z Polski. Papiery te zostały bardzo szybko zdobyte i wysłane do mnie za granice. Dzięki temu zaoszczędziłem dużo czasu i pieniędzy związanych z podrożą. Kancelarie Pani Moniki Osińskiej-Majchrzak poleciłbym każdemu szukającemu rzetelnej usługi prawnej."
Dariusz Dabrowski